Meist

Eesti Euroopa Liikumine on valitsusväline mittetulunduslik organisatsioon, mille eesmärgiks on toetada Euroopa integratsiooni ja tagada Eestile ELi liikmelisuse eelised.

Aastakümneid aktiivselt tegutsenud Eesti Euroopa Liikumine toob kokku erinevad huvirühmad ja inimesed paljudest erinevatest eluvaldkondadest, et edendada arusaamist ELi toimimisest ja julgustada otsest koostööd Euroopa projektiga.

Eesti Euroopa Liikumine on ligi 30 riigis esindatud üle-euroopalise organisatsioonide võrgustiku European Movement International (Rahvusvaheline Euroopa Liikumine) liige, mis hõlmab valitsusväliseid organisatsioone, ametiühinguid, tööandjate organisatsioone, erakondi, kohalikke omavalitsusi, ametiühinguid, noorteorganisatsioone ja akadeemilisi ringkondi.

Lisateavet Eesti Euroopa Liikumise kohta ning anda teada oma soovist osaleda meie tegemistes saate e-posti teel: estonia@europeanmovement.eu  või täites alloleva vormi:

Nõustun, et antud informatsioon võib olla kasutatud vastavalt Rahvusvahelise Euroopa Liikumise isiklike andmete kaitse regulatsioonile.*

Kinnitan, et soovin saada informatsiooni Eesti Euroopa Liikumise ja Rahvusvahelise Euroopa Liikumise tulevaste tegevuste kohta. Teie esitatud andmeid kastutatakse vastavalt meie andmete kaitse regulatsioonile.